İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Genel vizyon ve misyonumuz doğrultusunda  gelişiminin sürekliliğini sağlamak için kaliteyi ve yüksek verim kavramını benimsemiş profesyonel insan kaynağına sahip olmamız gerektiğine inanıyoruz. İnsan kaynakları departmanının amacı yaptıkları işle ve şirketleriyle gurur duymalarını sağlayacak bir ortam yaratmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Sürekli gelişimini ve değişimini sağlamakta olan insan kaynakları politikamızda seçme, değerlendirme, geliştirme baz alınmakta ve şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek yer almaktadır. Hedeflerimize ulaşmanın yolu ise mevcut işlerimizin çok iyi yapılması ve değişen koşullara uyum sağlamaktan geçmektedir.

Personel Seçimi ve Çalışma koşulları

Şirketimiz başarının sağlanması yolunda tüm olanakları ve bu yolda fırsat eşitliği sunmaktadır. İşe başladığınız ilk günden itibaren kariyeriniz ve önemli sorumluluklar sizin elinizde. Kişisel performansın önemli olduğunu düşünerek çalışanlarımızın gelişimi için yetkinlikleri ve yeterlilikleri saptanarak performanslarının ölçülmesi ve eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinin yanı sıra kariyer planlama fırsatı da yaratır. Ancak doğru potansiyel ve görev doğrultusunda başarının temelleri atıldığını unutmamak gerekir.

İş Başvurusu

İş başvurusunda bulunmak için info@comert.com.tr ye eposta gönderebilirsiniz